Etiketimet Postime të etiketuara me "Sopoti"

Etiketa: Sopoti

Sport SHQIPTARIA

Një “derbi” Milan-Inter në… Turqi. Një ish-lojtar i Interit, Ze Maria dhe një ish i kuqezinjve, Kosmin Kontra, janë takuar sërish me njëritjetrin. Kësaj...

Shkëndija e Tetovës ka nisur përgatitjet për këtë vit të ri duke prezantuar edhe tre futbollistë të rinj që i shtohen grupit për 2018....

Ekipi i Trepçës 89’ është prej disa ditësh pa trajner, dhe në mediat sportive u përfol për një kalim të mundshëm të Armando Cungut...

Na ndinqi

16,178TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem