Etiketimet Postime të etiketuara me "Teuta"

Etiketa: Teuta

Sport SHQIPTARIA

Kosova / Sot është një ditë historike për futbollin kosovar ku skuadra Trepça ’89 do të shkruajë historinë pasi do të luajë kundër Vikingur...

Ishte menaxheri i njohur Andi Matraxhiu i cili bëri publik transferimin e lojtarit. Olsi Teqja nuk shkon te Partizani, por në Maqedoni te Shkëndija e...

Superkupa e Europës / Shkupi dhe stadiumi “Telekom Arena” (Filipi i Dytë) do të jenë, më 8 gusht, në qendër të vëmendjes së botës...

Na ndinqi

15,706TifozëtSi
27NdjekësitNdjek
2AbonentëPajtohem