Takaj-Demi, vazhdojnë “xixat”

0
SHPËRNDAJE

Gazmend Demi
Gazmend Demi

Dueli Skënderbeu-Partizani vijon, këtë herë jo më në fushë, por me deklarata.

Është radha e presidentit Demi t’i përgjigjet Takajt pas deklaratës se ai nuk do t’i jepte ‘demave’ as punëtorin e fushës në huazim, dhe presidenti i Partizanit i përgjigjet shkurt me anë të Panorama Sport.

“Salihi kam dëgjuar se është djalë i mirë, por s’kam dijeni ta ketë kërkuar Partizani. Për punëtorët e fushës kam respekt njësoj si për lojtarët. Për sa ka thënë ky djali (Takaj), pyesni atë se unë nuk kam kohë të merrem me delirantizma”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.