Takaj “thumbon” Gjicin e Kukësit

0
SHPËRNDAJE


Takaj jep një arsye sepse Skënderbeu do të rishpallet përsëri kampion.
Para pak kohësh, presidenti i Kukësit Safet Gjici, është shprehur se nëse Kukësi do të dalë kampion, atëherë do ta bëjë rrugën nga tuneli në qytet në këmbë.

Mbrëmë, ishte presidenti Takaj, ai që lëshoi një batutë për homologun e tij në emisionin “Zona Gol” në Supersport.

“E kam shumë mik dhe nuk e lë ta bëjë rrugën në këmbë, siç ka thënë”, u shpreh ndër të tjera numri një i klubit korcar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.