Talenti i Barnet grumbullohet me Kombëtaren U17 (video)

0
SHPËRNDAJE

Futbollisti i ekipit anglez Barnet, Roy Syla cilësohet si një lojtar me të ardhme të madhe. Këto ditë ai ka pranuar edhe ftesën për tu grumbulluar me Kombëtaren e Shqipërisë U17 në një turne miqësor që do të zhvillohet në Kazakistan. Syla është vetëm 16 vjec por ka aftesi shumë të mira dhe trajneri Dzemal Mustedanagic nuk ka ngurruar ta thërrasë te kuqezinjtë e vegjël.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.