Talenti kroat firmos me Atletico Madridin pas suksesit ndaj Spanjës

0
SHPËRNDAJE

sime-vrsaljko2

Mbrojtësi kroat, Sime Vrsjalko ka arritur marrëveshje me Atletico Madridin.
Mbrojtësi i Sassuolos thuhet se i ka kaluar me sukses testet mjekësore në Francë dhe se do të bashkohet me skuadrën spanjolle pas “Euro 2016”.
Vrsjalko pati paraqitje fantastike mbrëmë ndaj Spanjës. Ylli kroat është vetëm 24 vjeçar ndërsa për të kanë qenë të interesuara edhe Liverpool e Manchester City.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.