Talenti shqiptar kalon te Roma

0
SHPËRNDAJE

kalaj italiSergio Kalaj ka kaluar nga Savio te Roma, dhe lajmi është zyrtarizuar nga klubi roman

16-vjeçari me origjinë nga Malësia e madhe do të jetë pjesë e moshave të Romës, ndërkohë që cilësitë e mbrojtësit kanë rënë edhe në sytë e selektorëve të Kombëtares italiane që e kanë përshirët atë me 17-vjeçarët “axurrë”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.