Tarashaj i thotë lamtumirë shpresave zviceriane

0
SHPËRNDAJE

Pavarësisht se Shani Tarashaj i’u bashkangjit në stërvitje lojtarëve të Kombëtares A zviceranë, në kuadër të dy ndeshjeve miqësore kundër Irlandës dhe Bosnjës në 25 dhe 29 mars respektivisht, sot, bëhet e ditur se ai nuk do i bashkangjitet Zvicër U21 kundër Anglisë U21. Kjo ishte në mëdyshje gjatë gjithë kohës.

Shani Tarashaj
Shani Tarashaj

“Në aeroplanin e së mërkurës mbrëma, të kombëtares zvicerane drejt Irlandës, do mungojë Nico Elvedi, që do i bashkangjitet Zvicër U21, megjithatë Shani Tarashaj do jetë mes udhëtarëve,” shkruajnë mediat zvicerane, përcjell botasot.  Golashënuesi më i mirë i Zvicër U21, duket se tani e ndjen veten për ta përfaqësuar kombëtaren A, duke i thënë përfundimisht jo edhe Shqipërisë./Bota sot

S'KA KOMENTE

Comments are closed.