Të fundit nga Anglia, City merr Nolito, Chelsea largon tre lojtarë

0
SHPËRNDAJE

nolito
Nolito

Chelsea largon tre lojtarët, brazilianin Pato, italianin Marco Amelia dhe Radamel Falcao. Të tre këta bëhet e ditur se nuk bëjnë pjesë në planet e teknikut Antonio Conte i cili do të marrë drejtimin e londinezëve me të mbaruar Europiani 2016. Ndërkaq një përforcim zyr-tar nga Manchester City që ka blerë sulmuesin e Celta Vigo dhe të Kombëtares spanjolle, Nolito.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.