Të fundit nga merkato e vendit

0
SHPËRNDAJE

DECA95D79705C0DBC2FDECC4E7777BD5
Lloga

28 vjecari me përvojë në futbollin tonë, Elton Basriu ka dalë në stërvitje me Kamzën ku pritet të nënshkruajë për sezonin 2016-17. Më parë elbasanasi ka luajtur për ekipin e vendlindjes si dhe Butrnti, Sopoti, Gramshi, Apolonia, Tërbuni, Gramshi dhe Bylis.

Gjithashtu mësohet se futbollisti Altin Lloga ka luajtur për Korabin dje në përgatitore por është në prove te ky ekip. 26 vjecari nga Struga ka luajtur edhe më parë në kampionatin tonë, te Laci dhe Elbasani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.