Të fundit nga merkato e huaj

0
SHPËRNDAJE

  1. 500-transfer-gossipDe Gea nuk është akoma lojtar i Realit të Madridit. Benitez thekson se aktualisht  Keylor Navas  është numri 1 i portës madrilene
  2. Arsenali i bën një ofertë prej 55 milion eurosh Realit të madridit për sulmuesin Benzema.
  3. Sulmuesi i Arsenalit Yaya Sanogo shkon tek Ajax në formë huazimi. Sot do të kryejë vizitat mjekësore
  4. Ciro Immobile pranon se dëshironte të shkonte tek Napoli këtë verë  në vend të Sevillias por ata nuk e dëshironin. Ai u dha borxh tek spanjollet nga Borusia e Dortmundit.
  5. Pogba mund ti bashkohet barcelonës vetëm në qoftë se Laporta  fiton zgjedhjet,- Deklaron menaxheri i tij Raiola.
  6. AC Milan nuk mund të blerë Abdennour  pasi shifra e kërkuar nga Monaco prej 30 milion eurosh është shumë e lartë për kuqezinjtë.
  7. Di Maria thekson se është bërë pishman që u largua nga Reali i Madridit dhe do e dëshironte një rikthim.
  8. PSG nuk do ta lejojë Edison Cavanin të largohet. Klubi Parisien po bën çmos të afrojë Angel Di Marian por kjo nuk do të thotë që do të largojë Cavanin.
  9. Evrton hyn në bisedime me Interin për afrimin e Vidic, në qendrën e mbrojtjes.
  10. Pas Steven Gerrard edhe Frank Lampard, ylli tjetër i Premier Ligues angleze Wayne Rooney po mendon të luaj në kampionatin amerikan nën gjurmët e David Beckam.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.