Të grumbulluarit për ndeshjen me Austrinë e Vjenës

0
SHPËRNDAJE

2016-17 Austria Vienna - Kukesi 1-0Stafi teknik ka përpiluar listën e lojtarëve që do të jenë të gatshëm për ndeshjen me Austrinë e Vjenës, ditën e enjte, në “Elbasan Arena”. Takimi kundër austriakëve është i një rëndësie të veçantë për klubin e Kukësit. Ndeshja e parë ka përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të austriakëve, por me besim dhe me ndihmën e tifozerisë Kukësi mund t’ja dalë.

Portierë:
Ervis Koci
Enea Koliçi

Mbrojtës
Renato Malota
Rraman Hallaçi
Ylli Shameti
Albi Alla
Gledi Mici
Gentian Muça

Mesfushorë:
Besar Musolli
Sabien Lilaj
Jean Karioka
Philippe Guimaraes
Masato Fukui
Liridon Latifi
Matija Dvornekoviç
Fjoart Jonuzi
Bekim Dema

Sulmues:
Izair Emini
Sindri Guri
Lucas Rangel
Marko Scepanoviç

Tr. Hasan Lika

S'KA KOMENTE

Comments are closed.