Të huajt e radhës te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

rakicDmitri Kajumov dhe Aleksandar Rakiç janë dy lojtarët e rinj që po testohen te Vllaznia.

Rusi Kajumov luan si mesfushor, ndërkohë që është produkt i Spartakut të Moskës.

Rakiç, luan si sulmues, dhe 29-vjeçari vjen nga Armenia ku ka luajtur me Ararat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.