Te Kukësi shpërndahet… premioja

0
SHPËRNDAJE

tatoFitorja ndaj Teutës i dha jo vetëm tri pikë të plota dhe ruajtjen e kreut Kukësit, por edhe të mira financiare. Presidenti Safet Gjici premtoi 10 milionë lekë (të vjetër) shpërblim për suksesin dhe e mbajti fjalën.

Ditën e djeshme, numri një i klubit i ka dhënë urdhër zyrës së financës që të shpërndajë paratë. Mbushja e xhepave do të ndikojë pozitivisht te lojtarët, sidomos në prag të një dueli kaq të rëndësishëm, siç është ai ndaj Tiranës. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.