Të kuqtë marrin “vrull” drejtë Shkodrës

0
SHPËRNDAJE

11138675_431056820422053_279418900837153290_nPartizani vazhdon përgatitjet në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e fundjavës ndaj Vllaznisë. Shkodranët në fakt kanë edhe një ndeshje në mesjavë ndaj Skënderbeut. Ky është një avantazh fizik për të kuqtë. Ndërkohë që grupi duket i plotë dhe trajneri Starova ka të gjitha “armët” në duart e tij.

11230855_431056810422054_3808217244467472499_n

Ja cfarë shkruan Partizani në facebook-un zyrtar:

Janë zhvilluar dy seancat e programuara stërvitore për ditën e sotme në kuadër të takimit për javën e 3-të ndaj Vllaznis. Në seancën e parë u aplikua stërvitje e karakterit fizik me ushtrime force në ambientet e palestrës, dhe më pas në orën 16:30 skuadra ju drejtua kompleksit sportiv “Internacional” në Pezë ku stërvitja ishte e përqëndruar me tepër në shpejtësi dhe rezistencë. Skuadrës i rikthehet portieri Hoxha pas grumbullimit me përfaqësuesen Kuq e Zi.12002325_431056897088712_5982212017640515225_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.