Të tjerë në provë te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

belmaniVllaznia vazhdon të marrë lojtarë në provë, teka të shtunën kanë zbritur nën urdhrat e Cungut edhe dy lojtarë të tjerë.

Dmitrij Rekish, mesfushor qëndror bjellorus që vjen nga Lituania ku luajtur me Trakai, dhe Iam Belmani, sulmuesi brazilian, do të testohen nga stafi teknik që do të vendosë për fatet e tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.