Te Vllaznia vjen rinovimi i radhës

0
SHPËRNDAJE

Te Vllaznia vijon procesi i rinovimeve me futbollistët e sezonit të shkuar, teksa ditën e sotme është zyrtarizuar një marrëveshje e re me mesfushorin Florind Bardulla.

Siç njofton klubi shkodran, kontrata e re e firmosur nga të dy palet është dyvjeçare.

Ndërkohë që sot, pritet të luhet ndeshja mes Vllaznisë dhe Kastriotit, e cila është vendosur të luhet, në orën 18:00 në kompleksin “Zmijani”. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.