Tefik Osmani ofertë nga…

0
SHPËRNDAJE

Tefik Osmani në duel
Tefik Osmani në duel

Mbrojtësi i Skënderbeut Tefik Osmani, duket se ka marrë një ofertë të mirë nga skuadra vlonjate. Trajneri Gugash Magani, me sa duket e ka në listë lojtarin. Minuta90.com mëson se klubi vlonjatë ka kontaktuar me futbollistin, por mbetet ende në nivelin e bisedave paraprake dhe nuk ka asgjë konkrete.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.