Tek Tërbuni funksionon sërish “kodi magjik”

0
SHPËRNDAJE

Terbuni - TiranaSot lojtarët e Tërbunit janë stërvitur sërish edhe pse ata kishin premtuar bojkot, madje prej ditësh janë stërvitur në mënyrë individuale, por jo me skuadrën.

Lojtarëve u është premtuar se deri në fundjavë do të marrin pagat e prapambetura pasi na qënka gjetur një sponsor për skuadrën. Në fakt deri dje flitej se Bashkia duhet të firmoste disa dokumenta dhe ishte thjeshtë cështje procedurash, tani del se një sponsor do t’i hedhi “një komardare” anijes me emrin Tërbuni, e cila prej kohësh e ka ndezur alarmin SOS në mes të “Oqeanit të Superiores”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.