Tek Tirana nisin të “qajnë” trajnerin Daja!

0
SHPËRNDAJE

dajadadajaSkuadra e Tiranës është zhytyr në krizë totale. Humbja e sotme ndaj Skënderbeut ka larguar objektivin për titullin kampion. Vetëm një mrekulli mund të rikthej bardheblutë në garën për titull, kjo bazuar në matematik-logjikën e kampionatit. Investimet e bardhebluve sërish do të shkojnë dëm, edhe një tjetër sezon pa fitimin e kampionatit.

Ilir Daja dhe Refik Halili

Tifozët bardheblu janë ata që e vuajnë më shumë se të gjithë këtë munges triumfi. Por në krahun tjetër nëse shikon komentet në rrjetet sociale, të gjithë kanë filluar të kontestojnë largimin e trajnerit Ilir Daja dhe sigurisht drejtuesit dhe trajnerit aktual Mirel Josa, janë në qendër të vëmendjes.

Mbase, apo sigurisht, Tirana ka gabuar me largimin e trajnerit Daja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.