Telenovela egjiptiane përfundoi

0
SHPËRNDAJE

Salah
Salah

Çështja Salah përfundoi.

Lojtari Egjyptian zbarkoi në aeroportin e Fiumicinos në Romë ku u prit nga rreth 200 tifozë.

Salah ka shkuar Trigoria, qëndra stërvitore e Romës die, dhe sot do të kryejë vizitat mjekësore dhe do të bashkohet me grupin,për të vijuar stërvitjen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.