Telenovela Mici-Vila

0
SHPËRNDAJE

Kukesi-Partizani, Mazrekaj, Mici.Partizani, Kukësi e Skënderbeu janë në garë për shërbimet e dy futbollistëve, Gledi Micit dhe Emiljano Vilës.

Mici kërkon largimin nga Kukësi, dhe pretendon të jetë lojtar i lirë, por duhet ta zgjidhë këtë çështje me drejtuesit e verilndorëve, dhe pas “dere” janë Skënderbeu e Partizani.

Për Vilën, janë korçarët që e duan, kjo një kërkesë e Agostineli siç shkruhet në shtypin e shkruar prej kohësh, ndërsa edhe Kukësi gjithashtu e do durrsakun në ekip.

Gjithsesi duhet pritur të mbarojë aventura e Partizanin në Europë, dhe më pas lojtari do të jetë i lirë të zgjedhë ekipin për sezonin e ardhshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.