Telushi: Na dhemb humbja, po bëjmë sakrificë të madhe

0
SHPËRNDAJE

bruno-telushiKapiteni i Flamurtarit, Bruno Telushi, pas ndeshjes me Vllazninë, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Gjergji Xharo, është ai kapiteni i Flamurtarit, dhe për këtë gjë merr edhe përgjegjësi më shumë për rezultatet negative, ku tregoi se i vjen keq për këtë rezultat, teksa tregoi edhe ofertave që kanë ardhur në drejtim të tij.

Të gjithë e ndiejmë dhe na dhemb humbja. Ajo që i ndodhi Argjentit më bëri që të mos mbaja më nervat. U rëndova psikologjikisht që bëra atë ndërhyrje”

“Dua t’i falënderoj të gjithë për këtë që po bëjmë. Po luajmë për qytetin, dhe pjesën tjetër mund ta diskutoni me drejtuesit. Ne na takon të luajmë në fushë.”

“Unë oferta kam pasur, por nuk kam kthyer përgjigje. Mendoj se kjo situatë do zgjidhet dhe Flamurtari do sistemohet shumë shpejt”,-mbylli prononcimin e tij, kapiteni dhe mesfushori i Flamurtarit, Bruno Telushi. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.