Tërbuni arrin fitoren…në miqësore

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Tërbunit edhe pse në krizën e pagave të pashlyera vazhdon përgatitjet e saj. Ditën e premte skuadra e Viktor Gjonit ka zhvilluar një miqësore me Tiranën B dhe ka arritur të fitoj 1-0 me golin e shënuar nga Endri Lala.Terbuni Tirana

S'KA KOMENTE

Comments are closed.