Tërbuni ëndrron rrogat dhe kërkon edhe pikë ndaj Lacit

0
SHPËRNDAJE

terbuniSkuadra e drejtuar nga Viktor Gjoni, ëndërron rrogat cdo ditë, por që prej 7-8 muajve lojtarët e pukjanëve ende s’kanë parë ndonjë rrogë me sy. E cuditshme, por e vërtetë. Gjithsesi, në bazën e ëndrrave dhe premtimeve duket se ky ekip po shtyn nga java në javë duke treguar një paraqitje dinjitoze, pavarësisht pozitiva në klasifikim. Laci-Tirana-2-0.-Cetkovic-ka-shenuar-610x400Këtë javë ata presin Lacin. Skuadra kurbinase ndodhet në një moment jo shumë pozitiv, por padyshim do të udhëtoj në Pukë për fitore. Pritet një takim i rivalizuar, ndërkohë që edhe Laci nuk është në pozitia të qetë në klasifkim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.