Tërbuni humbet, por merr premio

0
SHPËRNDAJE

Teuta - TerbuniSkuadra e Tërbunit ka marrë ditën e sotme vec 4 golave nga Teuta dhe humbjes në fushën e lojës, edhe premion e premtuar nga Partizani për fitoren ndaj Skënderbeut. Të paktën këtë kanë bërë të ditur lojtarët pukjanë. Rreth 50 mijë lekë të reja për cdo lojtarë janë shpëndarë nga stafi pukjan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.