Tërbuni s’del në fushë pa rroga

0
SHPËRNDAJE

Terbuni Tirana

Skuadra e Tërbunit nuk pranon të dal në stërvitje apo fushën e blertë në kampionat pa marrë rrogat e prapambetura. Këtë e kanë vendosur lojtarët me njëri-tjetrin. Ndërkohë që skuadra është në bojkot trajneri Viktor Gjoni, poston foto nga jashtë Shqipërisë në profilin e tij personal në Facebook duke mos treguar asnjë shenjë mërzie. Madje ka pasur edhe disa pjesëtar të stafit të cilët me anë të deklaratave në media kanë folur për sukses ndaj Tiranës. Por cështja në rradhët e pukjanëve është më e thellë, ata diskutojnë bojkot ndaj Tiranës në shenjë proteste ndaj parave dhe fjalisë magjike që dëgjojnë cdo ditë: Do t’i merrni nesër rrogat!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.