Tërbuni shkëlqen në miqësore

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Tërbunit ka zhvilluar një ndeshje miqësore, teksa ka mposhtur ekipin e Internacional Tirana. Pukjanët kanë triumfuar me rezultatin 3-0, duke e dominuar krejtëisht takimin ndaj një kundështari dukshëm më inferior. Golat për ekipin e drejtuar nga trajneri Samuel Nikaj u shënuan nga Eduardo, Rexha dhe Gërxho, që realizoi me 11-metërsh. Kjo fitore tregon edhe njëherë se Tërbuni është gati për të filluar sezonin e ri në Superligë. Ditët në vijim ata do të kenë një tjetër miqësore, këtë rradhë përballë ekipit të Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.