Tërbuni-Skënderbeu, ja formacionet dhe linku i ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

Tërbuni: Haxho, Peqini, Brahja, Lila, Milenkovic, Gebor, Gërxho, Malindi, Karapici, Mone, Vatnikaj

Trajner: S.Nikaj

Skënderbeu: Shehi, Ribeiro, Radas, Arapi, Abazi, Latifi, Lilaj, Shkëmbi, Esquerdinha, Berisha, Olayinka.

Trajner: M.Josa

Gjyqtare: Evaldo Durmishi, Rejdi Avdo, Nertil Bregasi (Tiranë)

LINK

http://flamurtarichannel.com/pc/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.