Tërhiqet nga futbolli portieri i Manchester City

0
SHPËRNDAJE

Schermata-2016-05-17-alle-21.57.01
Richard Wright

E rrallë por e vërtetë. Tërhiqet nga futbolli Richard Wright, portieri i tretë i Manchester City. Në katër vitet e fundit nuk luajti as edhe një ndeshje të vetme zyrtare por kjo nuk ju bë pengese që të paguhet plot 2 milion euro. 39 vjecari nuk pati asnjëherë mundësinë të konkurrojë me Hart apo Caballero por gjithsesi ndoqi cdo ndeshje në tribunë dhe u pagua jo pak për këtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.