“Tërmet 7 ballë” nga Monaco, fiton edhe PSG (video)

0
SHPËRNDAJE

Një paraqitje të tillë nuk e kishte parashikuar askush, plot 7 gola në fushën e Metz nga Monaco, një dominim i plotë dhe marrje e vendit të parë në renditje. Ka bërë detyrën ndërkohë PSG që mundi në fushën e saj 2-0 Bordeaux ndërsa fitore minimale 1-0 por të rëndësishme arritën Lille, Nantes e Caen, 1-0 respektivisht ndaj Nancy, Bastia e Toulouse. Dijon dhe Montpellier ofruan spektakël por jo fitues në barazimin 3-3.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.