Teuta barazim me ekipin e Superligës greke

0
SHPËRNDAJE

10346609_10153406314999462_1716055956453180321_nVazhdojnë paraqitjet pozitive të Teutës së Durrësit në Bullgari në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri. Kështu në ndeshjen miqësore të zhvilluar të dielën kundër ekipit të Platanias që merr pjesë në Superligën greke, djemtë e detit mësohen se kanë bërë një paraqitje të mirë duke barazuar 2-2 me gola të shënuar nga Bruno Dita dhe Meglid Mihani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.