Teuta barazon në miqësoren e radhës

0
SHPËRNDAJE

2015 July

Teuta e Durrësit ka luajtur sot miqësoren e dytë në turin përgatitor që po zhvillon në Bullgari. Durrsakët luajtën përballë vendasve të Horizont Turnovo dhe takimi u mbyll me rezultatin e “bardhë” 0-0. Ishte një ndeshje pozitive për durrsakët të cilët tentuan disa herë të gjenin rrugën e golit por pa sukses. Lojtarët e Teutës kanë ndjerë edhe lodhjen e përgatitjes fizike të këtyre ditëve dhe nuk kanë qënë në formën më të mirë të mundshme. Ndeshja e ardhshme miqësore do të jetë kundër grekëve të Platanias.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.