Teuta, dy goditje të tjera në merkato

0
SHPËRNDAJE

11709676_967032193347686_2277068299389474496_nTeuta ka arritur të nënshkruajë me 2 lojtarë të rinj në merkato, bëhet fjale për Egzon Gashin i ardhur nga Ferronikeli dhe Meglid  Mihanin nga Mamurrasi, të cilët i janë bashkuar sot klubit durrsak. Meglid Mihani është nje mesfushor me tipare organizatori, ndërsa Egzon Gashi është ish sulmuesi i klubit kosovar të Ferronikelit me të cilin fitoi kampionatin dhe kupën. Sulmuesi kosovar ka firmosur një kontratë dy vjeçare me durrsakët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.