Teuta gati të futet në merkato

0
SHPËRNDAJE

Pozicioni i vështirë në tabelën e klasifikimit ka bërë që skuadra e Teutës krahas fokusit në ndeshjet e rradhës të mbetura për vitin 2016, të mendoj edhe për merkaton dimërore. Drejtuesit durrsak kanë hedhur “grepat” që tani dhe po mendojnë të bëjnë një merkato voluminoze.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.