Teuta gjen fitoren e parë

0
SHPËRNDAJE

teuta miqesoreTeuta ka mundur Universitatea Craiova me rezultatin e ngushtë 2 – 1  në miqësoren që durrsakët kanë zhvilluar sot në Austri.

Golat e takimit janë shënuar në pjesën e parë, teksa i pari për durrsakët ka shënuar Çyrbja, ndërsa golin e dytë e ka realizuar Musta.

Kjo ishte miqësorja e tretë për Teutën në Austri, teksa dy të oara i kishin humbur, konkretisht me Riedin 1 – 0 dhe me Austrinë e Vienës  7 – 2.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.