Teuta i beson sërish “armës Lukic”

0
SHPËRNDAJE

Slavko Lukić duke ndihmuar Fukuin
Slavko Lukić duke ndihmuar Fukuin

Superiorja/ Skuadra e Teutës po përgatitet për ndeshjen e rëndësishme ndaj Kukësit. Durrsakët nën drejtimin e trajnerit peqinas Gugash Magani, kërkojnë të arrijnë fitoren për të luftuar në objektivin e vendit të tretë që të dërgon në Kupat e Europës. Sërish blutë durrsakë do t’i besojnë këmbës së artë të Lukic. Mbrojtësi i djathtë gjithnjë ka qenë decizivë në krosimet e tij nga goditjet standarte nga të cilat kanë ardhur golat dhe pikët për “Djemtë e Detit.” Tashmë krosimet e tij janë një specialitet më vete në kampionatin tonë. Të shohim nëse edhe këtë ndeshje do të jetë Lukic që do të vendos me asistin e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.