Teuta kërkon një sulmues nga Italia

0
SHPËRNDAJE

timthumb.lib
Nicolas Napol

Nicolas Napol quhet sulmuesi që pritet të marrë Teuta, ndërkohë që veç merkatos ka edhe lëvizje të tjera. Adrian Bardhi do të jetë donatori më i ri i durrsakëve, teksa do të mbajë edhe postin e zëvendëspresidentit. Bardhi ka sponsorizuar edhe herë të tjera te Teuta, por tani, administrator i “Pascuçi Café” do të ketë post në klub shkruan Panorama Sport. Sa i takon Napol, shtatlarti 20-vjeçar belg ka qenë pjesë e Avelinos dhe Atalantës në Itali.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.