Teuta-Luftëtari, vendos një gol

0
SHPËRNDAJE

teuta luftetariTeuta dhe Luftëtari u përballën sot mes tyre në një miqësore në “Niko Dovana” dhe në fund ishin gjirokastritët ata që fituan.

Gjatë 45 minutave të para asnjëra nga skuadrat nuk arriti të shënojë dot gol, ndërsa nëtë dytin ishte Bregu ai që shënoi golin e fitores.

Teuta pëson humbjen e parë në miqësore gjatë kësaj periudhe, pasi deri më tani kishte barazuar shumicën e ndeshjeve dhe kish fituar ndaj Pogradecit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.