Teuta, Magani lë pushim lojtarët

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ “Djemt e Detit” pas miqësores kundër Partizanit ditën e premte janë lënë dy ditë pushim nga tranjeri Magani. Trajneri peqinas ka shfrytëzuar ndërprerjen e kampionatit për t’i lënë pushim lojtarët e tij. Ditën e nesërme do të rinisin përgatitjet për ndeshjen e rradhës e cila do të jetë përballë Kukësit në stadiumin “Zeqir Ymeri” ku durrsakët do kerkojnë të ruajnë vazhdimësinë e fantastike deri tani, por objektiv është edhe mos dalja pa pikë nga kjo ndeshje. Duke parë që perballë do jetë një kunëershtar i fortë, ekipi durrsak duket se është k mobilizuar dhe gati të tregoj që dy ndeshjet e para nuk ishin rastësi, por që kjo Teutë synon të shkojë larg.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.