Teuta mbyll fazën përgatitore me barazim

0
SHPËRNDAJE

Ka ardhur fundi i fazës përgatitore e djemve të detit në Bullgari ku po stërviteshin intensivisht prej ditësh në prag të sezonit të ri 2015-16. Kështu në ditën e fundit në tokën bullgare, Teuta e Durrësit është përballur me vendasit e Botev Vratsa, takim i cili është mbyllur pa gola. Në përgjithësi takimet miqësore dhe përgatitjet kanë shkuar mirë dhe janë vlerësuar me nota pozitive.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.