Teuta me shumë mungesa për sfidën delikate ndaj Laçit

0
SHPËRNDAJE


Teuta luan nesër me Laçin në transfertë, ndërkohë që për trajnerin Magani nuk do të jenë të gatshëm disa lojtarë për shkak dëmtimesh.

Rustem Hoxha dhe Tarik Çmajcanin janë të dëmtuar, ashtu si Çyrbja që la fushën e blertë ndaj Vllaznisë.

Shqetësime ka shfaqur edhe Artur Magani, por me shumë gjasa sulmuesi peqinase do të jetë i gatshëm.

I pezulluar me kartonë është Erand Hoxha, ndërsa siç dihet rikthehen Hila e Shkalla që kishin plotësuar numrin e kartonëve të verdhë dhe nuk ishin në sfidën me kuqeblutë të dielën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.