Teuta në pritje të Milovanovic

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Teuta po tregohet aktive në këtë merkato, dhe pas afrimeve zyrtare është ende në pritje të sulmuesit Dragan Milovanoviç. Durrsakët kanë arritur një akord paraprak me sulmuesi serb, dhe ky i fundit pritet që te mbërrijë ditën e martë ne Durrës për të biseduar rreth kësaj çeshtje. Milovanoviç do të ketë një takim ballë për ballë me presidentin e Teutës, Edmond Hasanbelliu, për të konrektizuar më tepër atë akord që kanë arritur. Me shumë gjasa shanset janë që lojtari të firmosë për djemt e detit, por ende nuk ka asgjë zyrtarisht

S'KA KOMENTE

Comments are closed.