Teuta ofertë italianit

0
SHPËRNDAJE

Como-Savona-605-e1392023342956
Edoardo Defendi

Edoardo Defendi quhet lojtari italian i datëlindjes 1991 që sipas TuttoMercatoWeb. com kërkohet nga Teuta e Durrësit.  Ish-sulmuesi i klubeve italiane të Como dhe Arezzo ka marrë ofertë nga klubi shqiptar që e kërkon për edicionin 2016-17.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.