Teuta, optimizëm para Flamurtarit, rikthehet Bruno Dita

0
SHPËRNDAJE

Teuta ka mbyllur sot përgatitjet e fundit për ndeshjen ndaj Flamurtarit.

Kështu, i gatshëm për lojë, do të jetë Bruno Dita, që është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi që e la jashtë fushave të blerta pas ndeshjes me Tiranën.

Takimi mes durrsakëve dhe vlonjatëve do të luhet nesër në orën 17:00, teksa për “Djemtë e Detit” që drejtohen nga trajneri Gugash Magani do të kërkojnë minimalisht një pikë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.