Teuta publikon kalendarin e miqësoreve në Itali

0
SHPËRNDAJE

Superioja / Teuta do të udhëtojë drejt Italisë për të zhvilluar fazën përgatitore prej datës 17 korrik dhe për tre javë skuadra do stërvitet atje nën urdhrat e trajnerit Magani.

Gjatë kohës së qëndrimit në Itali, pritet që të testohen disa lojtarë, ndërkohë që do të zhvillohen edhe katër ndeshjes miqësore.

MIQËSORET
23 Korrik  Teuta-Çezena
30 Korrik  Teuta -Vis Pesaro
2 Gusht    Teuta-San Marino
5 Gusht    Teuta-Rimini

S'KA KOMENTE

Comments are closed.