Teuta sfidon sot San Marinon

0
SHPËRNDAJE

Teuta/ Pas tri miqësoreve të para në token italiane, ku ka provuar të tre rezultatet, humbjen me Cesenën, fitoren ndaj Riciones dhe barazimin ndaj Vis Pesaros, është radha që Teuta të ndeshet sot me një ekip kombëtar.

Trajneri Magani do të sfidojë San Marinon, një kombëtare modeste në fakt, por është një ndeshje e rëndësishme, që i shërben atij të shohë çdo lojtar që ka të gatshëm. Me interes ai po ndjek sulmuesin ganez Latif Amadu, sepse reaprti i avancuar është më problematic për momentin. Te Teuta pritet edhe një sulmues tjetër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.