Teuta – Skënderbeu/ Ja kush e gjykon

0
SHPËRNDAJE

Sot luhet ndeshja e fundit e javës së shtatë të Superiores, teksa në stadiumin “Niko Dovana” të Durrës do të zbresin në fushën e blertë Teuta dhe Skënderbeu prej orës 18:00.

Federata Shqiptare e Futbollit ka zyrtarizuar edhe arbitrat e përzgjedhur për këtë takim.

Kryesor është vlonjati Klajdi Kola, ndërkohë që asistentë të tij janë përzgjedhur Egin Doda dhe Ermal Barushi. Qiri është gjyqtar u katërt.

Teuta – Skënderbeu (18:00)

Gjyqtarë: Klajdi Kola, Egin Doda, Ermal Barushi, Gernat Qirici
Delegat: Lysien Nurishmi; Vëzhgues: Sokol Jareci

Skenderbeu – Lushnja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.