Tevez pritet si hero tek Boca Juniors

0
SHPËRNDAJE

imageArgjentinë/ Një pritje fantastike i kanë rezervuar tifozët e Boca Juniors sulmuesit të tyre më ri Carlos Tevez, i cili rikthehet në shtëpi pas shumë vitesh. Stadiumi ka qënë i tejmbushur nga tifozët, të cilët e kanë mirëpritur rikthimin e tij. Tevez ka mbetur i mahnitur nga kjo gjë, dhe është emocionuar shumë nga kjo surprizë e bukur që i’u bë. Sulmuesi argjentinas u shpreh: “Janë pikërisht këta tifozë dhe “La Bombonera” që u riktheva.”image

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.