Thiago Alcantara acaron Guardiolën (Video)

0
SHPËRNDAJE

Thiago Alcantara nuk luajti në ndeshjen e Kupës kundër Nottingenit, dhe ditën e sotme ai u rikthye në stërvitje duke lënë pas problemet me stomakun që e penguan të ishte pjesë e ekipit në ndeshjen e kupës. Por, rikthimi i tij nuk ka filluar “me këmbën e duhur”. Spanjolli acaroi në një episod trajnerin Pep Guardiola, duke pasuar një top “me stil” dhe jo thjesht siç donte 44-vjeçari spanjoll, i cili duket se po vepron me dorë të hekurt përsa i përket disiplinës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.